NCAA: Dominik Olejniczak nadal zwycięski

W piątek w nocy polskiego czasu na uniwersyteckich parkietach ligi NCAA zobaczyliśmy jednego Polaka, a jego drużyna wygrała swój pojedynek.

Stanisław Grabowski
Dominik Olejniczak w koszulce reprezentacji Polski Materiały prasowe / Andrzej Romański / PZKosz / Na zdjęciu: Dominik Olejniczak w koszulce reprezentacji Polski

W bieżących rozgrywkach w lidze NCAA Ole Miss Rebels po trzech spotkaniach mają komplet zwycięstw. Tym razem pokonali oni u siebie Georgia State 77:72, choć do przerwy przegrywali 36:44.

Dominik Olejniczak w ciągu 14 minut gry zanotował na swoim koncie 5 punktów (2/3 za 2, 1/2 za 1), 2 zbiórki, asystę, blok, stratę oraz popełnił trzy przewinienia osobiste.

W czwartek Chicago State Cougars (1-3) uległo na wyjeździe z Notre Dame Fighting Irish 66:105. Patryk Szpir na parkiecie przebywał 9 minut oddając jeden niecelny rzut z gry.

Czy Ole Miss załapie się do Tournamentu?