Marcin Sroka bohaterem Stelmetu!!! 91:89 dla gości!
Piotr Stelmach odpowiada i 89:88 dla PGE Turowa! 6 sekund do końca!
88:87 dla Stelmetu po celnych wolnych Quintona Hosley'a!
87:85 dla Turowa! Cóż za końcówka w Zgorzelcu!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
  • Skomentuj 0
    Anwil zmiażdżył Start 32:6 w ostatniej kwarcie i wygrał z beniaminkiem 87:55. 18 punktów zgromadził Marcus Ginyard.
    Skomentuj 0
    Rosa prowadziła różnicą 26 punktów, lecz ostatecznie wygrała tylko 95:85. Dominique Wise miał 23 punkty i 11 asyst.
    Skomentuj 0
    Derby Pomorza dla Energi Czarnych! 85:77 z AZS Koszalin. 17 punktów i 11 zbiórek Valdasa Dabkusa.
    Skomentuj 0
    Ivan Opacak trafia ważne rzuty w końcówce i Turów prowadzi 82:79!
    Skomentuj 0
    Mistrz Polski pewnie wygrał. Asseco - Polpharma 88:64. Mateusz Ponitka, Rasid Mahalbasić oraz Przemysław Zamojski zdobyli po 18 punktów.
    Skomentuj 0
    Anwil rozpoczął czwartą kwartę od runu 14:0!
    Skomentuj 0
    Turów już wyszedł na prowadzenie! 72:68 ze Stelmetem!
    Skomentuj 0
    19:6 run Kotwicy Kołobrzeg w Radomiu i Rosa prowadzi tylko 82:75!
    Skomentuj 0
    Anwil - Start 55:49 po trzech kwartach. Michał Sokołowski z 13 punktami nadal niespodziewanym liderem punktowym gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Jezioro pokonało Trefl 92:78!!!! Bohater meczu: Dawid Przybyszewski - 24 punkty i 10 zbiórek! 20 punktów również Jakuba Dłoniaka.
    Skomentuj 1
    76:56 dla Rosy po trzech kwartach. J. J. Montgomery ma 17 punktów.
    Skomentuj 0
    Michał Chyliński trafił kolejną trójkę i PGE Turów doprowadził do remisu 59:59!
    Skomentuj 0
    Jezioro - Trefl 91:71! Duet Przybyszewski-Dłoniak ma 44 punkty! Będzie niespodzianka w Tarnobrzegu!
    Skomentuj 0
    58:54 dla Energi po trzech kwartach. Jak przystało na derby - walka zapowiada się do samego końca!
    Skomentuj 0
    Rosa ma już 72 punkty w końcówce trzeciej kwarty. Być może pęknie "setka" w Radomiu!
    Skomentuj 0
    82:71 dla Jeziora - 5 minut do końca. Będzie niespodzianka?
    Skomentuj 0
    Po trójce Michała Chylińskiego już tylko 54:50 dla Stelmetu. Zapowiada się ciekawa końcówka!
    Skomentuj 0
    Turów stara się odrabiać straty, ale Stelmet nadal prowadzi - 52:46.
    Skomentuj 0
    W Radomiu chyba koniec emocji - Rosa prowadzi 66:44 i pewnie kontroluje przebieg wydarzeń na parkiecie.
    Skomentuj 0
    Asseco prowadzi 62:51 po trzech kwartach z Polpharmą. Aż pięciu graczy mistrza ma co najmniej 10 oczek. Po 13 Mahalbasić i Przemysław Zamojski.
    Skomentuj 0
    Anwil chyba złapał swój rytm i nie odda już wygranej Startowi. 46:37 dla włocławian.
    Skomentuj 0
    Jezioro - Trefl 70:64 po trzech kwartach - czy Jezioro obroni przewagę i niespodziewanie pokona Trefl?
    Skomentuj 0
    Cóż za zwrot akcji! AZS przegrywał 7:24, ale już prowadzi w Derbach Pomorza 36:35! Sek Henry zdobył 12 punktów dla gości.
    Skomentuj 0
    Dawid Przybyszewski niespodziewanie ma już 20 punktów, a Trefl prowadzi 64:56! Pachnie niespodzianką w Tarnobrzegu.
    Skomentuj 0
    Asseco też nie ma łatwo z teoretycznie słabszą Polpharmą. Tylko 46:44 dla gospodarzy w połowie trzeciej odsłony.
    Skomentuj 0
    Jezioro nie daje za wygraną i nadal dzielnie walczy przeciwko wicemistrzom Polski - 57:54 dla tarnobrzeżan w połowie trzeciej kwarty.
    Skomentuj 0
    Anwil po bardzo dobrej drugiej kwarcie (27:15) prowadzi ze Startem 39:35. Niespodziewanie najlepszym strzelcem gospodarzy Michał Sokołowski, autor 9 punktów.
    Skomentuj 0
    W Derbach Pomorza Energa Czarni Słupsk stracili przewagę z pierwszej połowy i prowadzą już tylko 35:31.
    Skomentuj 0
    W Zgorzelcu Stelmet prowadzi 46:36. Duet "Ho-Ho" zdobył 26 punktów.
    Skomentuj 3
    Rosa prowadzi aż 59:36 z Kotwicą! Dominique Wise ma 12 punktów i osiem asyst a gospodarze trafili osiem trójek!
    Skomentuj 0
    Jezioro Tarnobrzeg - Trefl 47:43 do przerwy. Chyba lekka niespodzianka w Tarnobrzegu. Przybyszewski gra koncertową partię, ma już 15 punktów!
    Skomentuj 0
    Asseco - Polpharma 40:35 do przerwy. Rasid Mahalbasić z 9 punktami najlepszym strzelcem mistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    27,3 proc. - to skuteczność z gry Anwilu Włocławek, który może mieć problem z pokonaniem Startu (19:26).
    Skomentuj 1
    Dłoniak i Dawid Przybyszewski mają po 12 oczek, dzięki czemu Jezioro prowadzi z Treflem 39:35 w końcówce drugiej kwarty.
    Skomentuj 0
    Turów doszedł Stelmet na 23:23, ale trójki Hodge'a i Marcina Sroki pozwoliły gościom znów odskoczyć na osiem oczek - 31:23.
    Skomentuj 0
    Rosa chyba nie odda wygranej, ma dzisiaj kapitalny dzień w ofensywie - prowadzi już 41:25 a to dopiero 13 minuta gry!
    Skomentuj 0
    W Zgorzelcu pojedynek Aaron Cel - Hosley. Prowadzi ten pierwszy 14:12, ale w całym meczu prowadzą goście - 25:23.
    Skomentuj 0
    AZS Koszalin ma 4/17 z gry na początku drugiej kwarty. To nie jest udany dzień koszalinian...
    Skomentuj 0
    Anwil - Start 12:22. Czyżby niespodzianka w wykonaniu podopiecznych Davida Dedka?
    Skomentuj 0
    W Gdyni i Tarnobrzegu już połowy drugich kwart i w obu meczach wyniki oscylują wokół remisów. Asseco prowadzi 28:27, Trefl z Jeziorem z kolei 28:26.
    Skomentuj 0
    po 1. kwarcie: Energa - AZS 24:10 Anwil - Start 12:20 Turów - Stelmet 19:23
    Skomentuj 0
    Rosa zdobyła aż 35 punktów w pierwszej kwarcie! Gospodarze mają 5/5 za trzy a Wise ma 10 punktów i cztery asysty.
    Skomentuj 0
    Po 1 kwarcie: Asseco - Polpharma 17:23 Jezioro - Trefl 22:21
    Skomentuj 0
    19:11 dla Stelmetu, po trzeciej już trójce gości. Tym razem Walter Hodge celnie przymierzył z dalekiego dystansu.
    Skomentuj 0
    Polpharma prowadzi już z Asseco 21:15. Ben McCauley ma na swoim koncie osiem oczek.
    Skomentuj 0
    8 punktów Quintona Hosley'a i Stelmet wyszedł w Zgorzelcu na prowadzenie 14:8.
    Skomentuj 0
    Tomasz Wojdyła zdobył wszystkie punkty dla Startu, który w połowie pierwszej kwarty przegrywa we Włocławku 6:7.
    Skomentuj 0
    12:4 dla Energi w Derbach Pomorza. Valdas Dabkus ma już siedem oczek.
    Skomentuj 0
    Rosa ma dobrze nastawiony celownik z dystansu - 3/3 w tym elemencie i prowadzi z Kotwicą 17:11. To ważny mecz dla układu dolnej części tabeli.
    Skomentuj 0
    Jezioro zapowiadało, że łatwo nie sprzeda skóry Treflowi i na razie to potwierdza. Sześć punktów Jakub Dłoniaka i 10:8 dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    W Zgorzelcu rozpoczął się już hit - PGE Turów - Stelmet. W pierwszej piątce gospodarzy niespodziewanie Tomasz Bodziński, który szybko jednak złapał dwa faule.
    Skomentuj 0
    Dominique Wise ma ochotę na kolejny świetny mecz. Jego sześć szybkich punktów i Rosa prowadzi 8:2 z Kotwicą.
    Skomentuj 0
    Asseco prowadzi 7:6 z Polpharmą a najlepszym strzelcem mistrzów Polski niespodziewanie Krzysztof Roszyk.