• 18 : 21
  • 15 : 21
  • 14 : 21

Polska - Portugalia 57:76

Równo z syreną trafił zza łuku Przemysław Zamojski, ale to nam zupełnie nic nie daje. Białoruś wygrywa 76:57 i odrobiła straty z Mińska!

0

Maciej Lampe skutecznie ponowił swoją akcję. Zaczyna się matematyka, żeby nie przegrać różnicą większą niż 17 oczek

0

Maalik Wayns za trzy punkty i przegrywamy różnicą 20 punktów!

0
0
0
0
0

Mateusz Ponitka trafił z ósmego metra, jednak sędziowie odgwizdali błąd 24 sekund

0
0
0
0
0

A.J. Slaughter nie trafił zza łuku, a rywale powiększyli swoją przewagę do 17 oczek

1

Kolejna strata Polaków i nasi koszykarze tylko prostym błędom rywali mogą zawdzięczać, że nie przegrywają więcej w porównaniu z wygraną w Mińsku

1

Niestety przegraliśmy kolejną kwartę w tym meczu i mamy 12 punktów straty przed decydującą częścią spotkania

0

Mateusz Ponitka po raz kolejny na linii rzutów wolnych - na szczęście 6/6 w tym elemencie naszego reprezentanta

0

Arciom Parachouski ma już 8 punktów w tej kwarcie. Nikt go nie potrafi zatrzymać

0
0
0
0
0

Pierwsze rzuty wolne dla Polaków w 22 minucie meczu = pierwsze punkty w trzeciej kwarcie. Autorem Mateusz Ponitka

0

Ostatnia akcja zamiast punktów, przyniosła nam stratę. Do szatni schodzimy przegrywając 34:28

0

Znakomita akcja Polaków z niezliczoną ilością podań zakończona punktami Aleksandra Czyża

0
0
0
0
0

A.J. Slaughter indywidualnie i skutecznie - trafia z półdystansu. Zmniejszamy straty do sześciu punktów

0
0
0
0
0

Szczęśliwa trójka Mateusza Ponitki! Nieważne jak, ważne, że wpadło!

0
0
0
0
0

Przez chwilę przegrywaliśmy już różnicą nawet 12 punktów, na szczęście trafił Maciej Lampe

0
0
0
0
0

Na szczęście udało się wybronić akcję Białorusinów, teraz trzeba dołożyć punkty w ataku

0
0
0
0
0

Na razie gramy źle, nawet bardzo źle. Mamy 9 punktów straty, a piłkę po przerwie będą mieli rywale

0

Kapitalne wejście "po końcowej" Tomasza Gielo, któremu piłkę dograł Adam Waczyński i efektowny wsad tego pierwszego

0

O tej kwarcie Polacy muszą jak najszybciej zapomnieć. Po dziesięciu minutach gry mamy -3 na swoim koncie

0
0
0
0
0

Białorusini łapią rytm, niestety Polakom brakuje skuteczności - są pozycje, ale nie ma trafień

0

Zły początek meczu Polaków, a po drugiej stronie nie do zatrzymania Maalik Wayns

0
0
0
0
0

Adam Waczyński łatwiej już mieć nie będzie - tym razem pudło spod samego kosza będąc zupełnie sam

0
0
0
0
0

Maciej Lampe otworzył swoje konto punktowe, niestety nadal nie może trafić Adam Waczyński

0

Niestety wynik po stronie Polaków bez zmian, chociaż pozycje otwarte mieli Łukasz Koszarek i Adam Hrycaniuk

0

Tym razem Adam Waczyński w roli asystenta, a punkty spod kosza zdobywa Adam Hrycaniuk

Rozpoczęli!

Ostatnie wskazówki i Polacy rozpoczynają marsz po piąte zwycięstwo w eliminacjach

0
0
0
0
0

W Toruniu trwa właśnie prezentacja, po niej czas na hymny i ostatnie trzy minuty rozgrzewki

0
0
0
0
0

W drugim środowym meczu "polskiej grupy" Estonia pokonała Portugalię 82:63, dzięki czemu pozostaje w grze o awans

0
0
0
0
0

To właśnie Maciej Lampe był jednym z katów Białorusi w Mińsku. Nasz podkoszowy wywalczył wtedy 25 punktów

0
0
0
0
0

Bardzo ważną informacją jest fakt, że po jednomeczowej absencji do składu powraca Maciej Lampe, który borykał się z lekkim urazem stawu skokowego

0

Już dziś Polacy mogą zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie i awans. "Wystarczy" wygrać i zachować miano niepokonanych.

0
0
0
0
0

15 minut - tyle dzieli nas od piątego meczu reprezentacji Polski koszykarzy w eliminacjach do przyszłorocznego EuroBasketu. Dziś w Toruniu Biało-Czerwoni zmierzą się z Białorusią