• 8 : 17
  • 23 : 18
  • 6 : 10
  • 6 : 7

Ostatnie sekundy to błąda za błędem. Dwa razy spudłowała Zoll, która w tym meczu trzykrotnie mogła zostać jego bohaterką. Doskonały mecz godny finału

0
0
0
0
1

WISŁA CAN-PACK KRAKÓW z Pucharem Polski!

1

Kapitalny blok Ben Abdelkader! Faulowana Ziętara staje na linii rzutów wolnych!

0

Szott-Hejmej również nie trafia, a pod kosz przedziera się Kaczmarczyk! 55 sekund do końca!

0

Z półdystansu trafiła Greene, z linii rzutów wolnych poprawiła Kastanek - Ślęza nieco bliżej Pucharu Polski

0

Agnieszka Kaczmarczyk wykorzystała rzut wolny i Ślęza wróciła na minimalne prowadzenie

0
0
0
0
0

Poślizgnęła się Gidden i Zoll miała przed sobą otwartą drogę do kosza... chybiła! W Krakowie będzie dogrywka!

0
0
0
0
0

Dogrywka? Pudło Ben Abdelkader i pudło Simmons! Ślęza ma 9 sekund na akcję, która może dać im Puchar Polski

0

Wrocławianki będą miały 3 sekundy na wykończenie akcji - tyle zostało na zegarze odmierzającym czas akcji

0

Vanessa Gidden z półdystansu. W Krakowie trybuny już niemal w komplecie na stojąco

0
0
0
0
0

Minifestiwal rzutów wolnych, ale tym razem żaden nie wpada do kosza - spudłowała Ziętara

0

Ależ szansa dla Ślęzy - otwarta zza łuku rzucała Rymarenko, niestety dla wrocławianek spudłowała. W odpowiedzi dwa celne rzuty wolne Meighan Simmons i Wisła prowadzi

0
0
0
0
0

Ziomara Morrison trafiła, ale sędziowie odgwizdują błąd kroków... przy Reymonta w Krakowie temperatura wrze

0

Czwarte przewinienie popełniła Nikki Greene - to może mieć znaczenie w podkoszowej wojence

0

Dopiero w 30 minucie meczu swoje pierwsze punkty zdobyła Meighan Simmons - wykorzystała dwa rzuty wolne

0

Nic z tego nie wyszło i przed decydującą częścią drużyny dzielą zaledwie cztery punkty

0

Są takie emocje, że trener Jose Ignacio Hernandez, aż... upadł na parkiet! Co w tym meczu się jeszcze wydarzy?

0
0
0
0
0

Jeden rzut z linii wykorzystuje Nikki Greene - pod koszami trwa niesamowita walka

0

Rymarenko to nie tylko trójki, ale i efektowne bloki o czm teraz przekonała się Gidden. Po nim zabójczą kontrę wyprowadziła Zoll

0

Naprawdę dobra koszykówka w Krakowie i wielkie emocje. Ślęza gra z obwodu, Wisła pod kosz do Gidden

0
0
0
0
0

Coraz lepiej spisuje się Sharnee Zoll, a to może oznaczać duże kłopoty krakowianek - teraz jej asysta do Kastanek, a ta trafia zza łuku

0

Kateryna Rymarenko jest niesamowita! Czwarta trójka Ukrainki!

0
0
0
0
0

Z półdystansu przymierzyła Sharnee Zoll, ale natychmiast odpowiada tym samym Vanessa Gidden

0

W pierwszej połowie zawodniczki obu zespołów wykonały po 30 rzutów z gry i wykorzystały solidarnie po 11 z nich. Generalnie wszystkie słupki statystyczne - podobnie, jak i cały mecz - są bardzo wyrównane

0
0
0
0
0

Ostatnia akcja nie przyniosła punktów, zatem po dwudziestu minutach rywalizacji Wisła Can-Pack Kraków prowadzi ze Ślęzą Wrocław 28:27!

0
0
0
0
0

Trzy sekundy będzie miała po przerwie Wisła na podwyższenie prowadzenia przed zakończeniem pierwszej połowy meczu

0

Prowadzenie zmienia się jak w kalejdoskopie...

0

Snajperki na razie mają ciężko... Marissa Kastanek i Meighan Simmons bez punktów

0

Krakowianki poprawiły defensywę, a w ataku nie do zatrzymania Ziomara Morrison i Wisła na prowadzeniu!

0

Wisła się budzi! Zza linii 6,75 trafia Ziomara Morrison i już prawie remis!

0

Ben Abdelkader zza łuku - strach pomyśleć, co by się działo po stronie Wisły, gdyby nie ta koszykarka

0

Równo z syreną trafia Ben Abdelkader i to dzięki Belgijce Biała Gwiazda pozostaje w grze, a po pierwszej kwarcie przegrywa różnicą tylko 8 oczek

0
0
0
0
0

Kolejna zbiórka w ataku Rymarenko i kolejne jej punkty! Ukrainka ma już na swoim koncie 10 punktów, a Ślęza ciągle ucieka