Relacje live

Pokaż relacje dla:

Relacje live - Żużel

Speedway Best Pairs

I runda Speedway Best Pairs w Toruniu jutro, 18:00

Sparingi

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 : 68 Betard Sparta Wrocław
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa dzisiaj, 15:00 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. dzisiaj, 16:00 Polonia Piła
MRGARDEN GKM Grudziądz przełożone Fogo Unia Leszno
Kolejarz Rawicz jutro, 15:30 Griparna Nyköping
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pojutrze, 14:00 Get Well Toruń
Fogo Unia Leszno pojutrze, 15:00 MRGARDEN GKM Grudziądz
Polonia Piła pojutrze, 15:00 TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejarz Rawicz pojutrze, 15:30 Drużyna Gości
Turniej par w Lublinie dzisiaj, 15:00

Poza rozgrywkami

Turniej dla Darcy'ego Warda w Poole dzisiaj, 20:30
Turniej jubileuszowy Simona Lamberta w King's Lynn pojutrze, 15:00

Relacje live - Piłka nożna

Nice I liga

Wisła Puławy jutro, 12:45 Chojniczanka Chojnice

II liga

Warta Poznań jutro, 14:00 Olimpia Elbląg

Eliminacje MŚ 2018

Włochy dzisiaj, 20:45 Albania
Hiszpania dzisiaj, 20:45 Izrael
Chorwacja dzisiaj, 20:45 Ukraina
Bułgaria jutro, 20:45 Holandia
Luksemburg jutro, 20:45 Francja
Portugalia jutro, 20:45 Węgry
Belgia jutro, 20:45 Grecja
Azerbejdżan pojutrze, 18:00 Niemcy
Armenia pojutrze, 18:00 Kazachstan
Anglia pojutrze, 18:00 Litwa
Czarnogóra pojutrze, 20:45 Polska
Rumunia pojutrze, 20:45 Dania

Mecze towarzyskie

Polska U20 3 : 1 Włochy U20
Polska U21 1 : 2 Włochy U21

Relacje live - Piłka ręczna

PGNiG Superliga Mężczyzn

Meble Wójcik Elbląg dzisiaj, 18:30 Zagłębie Lubin
KS Azoty Puławy jutro, 18:00 KPR RC Legionowo
Sandra Spa Pogoń Szczecin jutro, 18:00 SPR Stal Mielec
KPR Gwardia Opole jutro, 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Wybrzeże Gdańsk pojutrze, 16:00 Górnik Zabrze

PGNiG Superliga Kobiet

Kram Start Elbląg jutro, 16:00 UKS PCM Kościerzyna
Metraco Zagłębie Lubin jutro, 16:00 KPR Kobierzyce
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk jutro, 16:30 MKS Selgros Lublin
KPR Jelenia Góra jutro, 17:00 Pogoń Baltica Szczecin
Vistal Gdynia jutro, 18:00 Olimpia-Beskid Nowy Sącz

I liga mężczyzn grupa A

SMS ZPRP Gdańsk jutro, 16:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
Orlen Wisła II Płock jutro, 17:00 Real Astromal Leszno
WKS Grunwald Poznań jutro, 17:00 MKS Wieluń
Sokół Browar Kościerzyna jutro, 18:00 Nielba Wągrowiec
GKS Żukowo jutro, 18:00 MKS Mazur Sierpc
Polski Cukier Pomezania Malbork jutro, 18:00 Śląsk Wrocław

I liga mężczyzn grupa B

Ostrovia Ostrów Wlkp. jutro, 17:00 LKPR Moto-Jelcz Oława
Vive Tauron II Kielce jutro, 17:00 Siódemka Miedź Legnica
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. jutro, 17:30 KSSPR Końskie
ASPR Zawadzkie jutro, 18:00 SRS Czuwaj Przemyśl
UKS Olimp Grodków jutro, 18:00 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
MTS Chrzanów jutro, 18:00 MKS Kalisz

Relacje live - Skoki narciarskie

PŚ w skokach narciarskich

Pierwszy trening w Planicy relacja
Drugi trening w Planicy relacja
Kwalifikacje w Planicy relacja

Relacje live - Tenis

WTA Miami

Agnieszka Radwańska 2 : 0 Qiang Wang

Relacje live - Siatkówka

PlusLiga

AZS Częstochowa dzisiaj, 20:30 Lotos Trefl Gdańsk

Orlen Liga

Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna pojutrze, 14:45 PTPS Piła

Liga Mistrzów

Azimut Modena 3 : 1 Asseco Resovia Rzeszów