• OSW 06.09 RYB
  • LUB 06.09 PIŁ
  • WRO 06.09 TAR
  • TOR 06.09 LES
78' Jewhen Konoplianka 21' Ever Banega 20' Grzegorz Krychowiak
Sevilla FC
85' Jackson Martinez (0:3) 80' Juanfran 78' Gabi (0:2) 46' Antoine Griezmann 44' Diego Godin 43' Tiago Mendes 35' Koke (0:1)
Atletico Madryt
0:3 90+3 min
Nowych wpisów: 0
  • Wysokie zwycięstwo Atletico Madryt w Sewilli stało się faktem.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu.

• Ever Banega uderzył z rzutu wolnego wprost w mur zawodników z Madrytu.

43
77' Daniele Baselli (3:1) 69' Fabio Quagliarella (2:1) 68' Emiliano Moretti (1:1) 65' Maxi Lopez 44' Giuseppe Vives
Torino FC
34' Matias Fernandez 31' Gonzalo Rodriguez 11' Marcos Alonso 10' Marcos Alonso (0:1)
ACF Fiorentina
3:1 90+5 min
  • Ostatni gwizdek sędziego i wygrana Torino, na którą długo się nie zanosiło.

• Ależ parada Tatarusanu po mocnym i precyzyjnym strzale Quagliarelli. Pachniało golem na 4:1!

• Torino stara się przeprowadzać szybkie kontrataki, dzięki czemu Fiorentina nie może zaatakować większą liczbą zawodników.

3
AS Monaco
83' Ezequiel Lavezzi (0:3) 73' Edinson Cavani (0:2) 70' David Luiz 57' Edinson Cavani (0:1)
Paris Saint-Germain
  • Koniec meczu. Goście po przerwie udowodnili swoją wyższość i zasłużenie wysoko pokonali Monaco, które w momencie gdy na boisku zaczęło się dobrze prezentować straciło pierwszego gola. Kolejne zwycięstwo PSG, które w nowym sezonie wciąż nie straciło bramki.

• Doliczone zostały 3 minuty.

• Goście spokojnie rozgrywają piłkę, gracze Monaco raczej już nie wierzą w zdobycie honorowego gola, często podając niedokładnie.

11
Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów w Częstochowie
Zakończony
  • 15
  • 14
  • 12+2
  • O kolejności zadecydował start i pierwszy łuk.

0
78' Eden Hazard (3:1) 44' Kevin De Bruyne (2:1) 23' Marouane Fellaini (1:1)
Reprezentacja Belgii
87' Senad Lulić 77' Toni Sunjić 54' Sead Kolasinac 15' Edin Dzeko (0:1)
Reprezentacja Bośni i Hercegowiny
3:1 90+3 min
  • Koniec meczu. Komplet punktów trafił na konto Belgów.

• Zabawili się trochę Bośniacy, ale daleko od pola karnego rywala. Czas ucieka i bardziej pachnie czwartym golem dla Belgii niż kontaktowym dla gości.

1
90+3' Wesley Sneijder 50' Gregory van der Wiel 33' Bruno Martins Indi
Reprezentacja Holandii
80' 59' 51' Gylfi Sigurdsson (0:1) 33'
Reprezentacja Islandii
0:1 90+4 min
  • Koniec meczu. Islandia pokonała w Amsterdamie Holandię i jest o krok od wywalczenia awansu do finałów mistrzostw Europy!

• Ukarany został Wesley Sneijder (Holandia).

• Strzał rozpaczy Sneijdera. Jednak takim uderzeniem nie można zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza Islandii.

9
88' Antonio Candreva 69' Graziano Pelle (1:0)
Reprezentacja Włoch
35'
Reprezentacja Malty
1:0 90+3 min
  • Sensacji nie ma, ale Włosi nie zachwycili i bardzo późno zapewnili sobie komplet oczek.

• Mifsud za Effionga.

• Sciberras za Briffę.

19
Waldemar Ossowski
Skomentuj 0

KSW 26: Materla vs Silva - "face to face". Premiera filmu już w czwartek

W czwartek (20.03) o godzinie 16:00 w sali 8. Multikina w Złotych Tarasach odbędzie się premierowy pokaz filmu o Michale Materli zatytułowany "All or Nothing".

Film będzie przedstawiał przygotowania Michała Materli w American Kickboxing Academy. Zaraz po seansie odbędzie się spotkanie Jaya Silvy z czempionem wagi średniej KSW. Panel dyskusyjny z zawodnikami będzie otwarty dla fanów.

Gala KSW 26 odbędzie się już 22 marca na warszawskim Torwarze. Karta walk imprezy zawiera osiem zawodowych pojedynków. Transmisja odbędzie się za pośrednictwem systemy pay-per-view.