EFM SHOW dostarczyło wiele emocji. Sprawdź, kto odniósł zwycięstwa

EFM SHOW miało dać nową jakość w polskich sportach walki i tak też się stało. 13 pojedynków zapewniło kibicom ponad sześć godzin emocji. W walce wieczoru po twardym boju Maciej Różański pokonał Michała Pasternaka. Prezentujemy wyniki gali.

Waldemar Ossowski
Maciej Różański Materiały prasowe / EFM / Na zdjęciu: Maciej Różański
Różański dzięki zwycięstwu z Pasternakiem został mistrzem EFM SHOW w wadze półciężkiej. "Wampir" sprawił jednak wiele problemów reprezentantowi Berserker's Team Szczecin na dystansie 25 minut pojedynku.

Przed galą duże zainteresowanie generowała walka Akopa Szostaka z Radosławem Słodkiewiczem. Doświadczenie tego pierwszego sprawiło, że to jego ręka powędrowała do góry.

Kolejny świetny występ, a zarazem debiut w EFM SHOW zaliczył też Daniel Skibiński. Podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego szybko rozbił Irlandczyka Johna Michaela Sheila i udowodnił, że jego miejsce jest w UFC.

W pozostałych pojedynkach w formule MMA zwycięstwa odnieśli m.in. Marek Samociuk, Igor Michaliszyn czy Arkadiusz Kaszuba. Ostatni z wymienionych popisał się efektownym nokautem na Patryku Grzemskim.

Nie zawiodła formula Cage Box. Walki w małym ringu w rękawicach do MMA okazały się strzałem w "10". Krwawy i widowiskowy bój dali kibicom Szymon Broncel i Piotr Wołowik, którzy rywalizowali ze sobą aż 25 minut! Skrajnie wyczerpani nie zamierzali się poddać, więc sędzia po trzecim liczeniu Wołowika postanowił przerwać starcie. .

Wyniki gali EFM SHOW

Walka wieczoru
93 kg: Maciej Różański pok. Michała Pasternaka przez jednogłośną decyzję (48-47, 49-46, 48-47)