Srebrny medal Sabiny Majerczyk w slalomie gigancie na Uniwersjadzie

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Sabina Majerczyk zdobyła srebrny medal w slalomie gigancie na Uniwersjadzie w Granadzie. Na dziewiątym miejscu uplasowała się Karolina Chrapek.

W tym artykule dowiesz się o:

Złoto wywalczyła Kristine Aasberg, która była najlepsza w obu przejazdach. Reprezentantka Norwegii wywalczyła czas 2:09.56. Sabina Majerczyk uzyskała 2:12.09. Aasberg na najwyższym stopniu podium stanęła również po piątkowym supergigancie. Trzecią pozycję zajęła Carmina Pallas z Andory (2:12.77).

[ad=rectangle]

Majerczyk po pierwszym przejeździe była czwarta, a Karolina Chrapek - jedenasta. W drugiej rundzie srebrna medalistka slalomu giganta na Uniwersjadzie 2015 miała piąty wynik, a druga zawodniczka supergiganta - ósmy. Magdalena Kłusak, trzecia reprezentantka Polski, została sklasyfikowana na siedemnastym miejscu.

W piątek 13 lutego zawodniczki będą rywalizowały w slalomie.