Co za forma Niezgody! Polak ponownie trafił w MLS [WIDEO]

Złapał rytm i formę Jarosław Niezgoda. Polak zaliczył kolejny bardzo dobry występ w barwach Portland Timbers i był kluczowym graczem dla efektownej wygranej. Liczby Polaka w ostatnim czasie są imponujące.

Krzysztof Kaczmarczyk
Jarosław Niezgoda Twitter / oficjalny profil Major League Soccer / Jarosław Niezgoda
To był kolejny udany mecz Jarosława Niezgody w barwach drużyny Portland Timbers. 27-letni napastnik był jednym z głównych autorów wygranej 3:0 nad Seattle Sounders.

Polak otworzył wynik spotkania w 24. minucie. Wykorzystał dokładne dośrodkowanie za plecy obrońców i efektowną główką z ostrego kąta nie dał szans bramkarzowi.

To nie był jedyny akcent naszego zawodnika. W 85. minucie popisał się bowiem asystą przy trafieniu Dairona Asprilli, który ustalił wynik spotkania.

Dla Niezgody to drugi z rzędu mecz, w którym notuje trafienie i asystę. Pięć dni wcześniej dokonał tego w spotkanie z Nashville SC. Wtedy jednak wynik końcowy nie był tak udany dla ekipy ze stanu Oregon - Portland tylko zremisowało 2:2.

Wracając do Niezgody, to po tak udanym tygodniu może pochwalić się aktualnie siedmioma trafieniami i dwoma asystami w 16 meczach Major League Soccer w tym sezonie.

Brakuje tylko podpisu. Chelsea finalizuje głośny transfer!