Komentator TVP zaskoczył po klęsce Lecha. Nagle wypalił na antenie

Lech Poznań został rozbity przez Karabach Agdam 1:5. Mimo wstydliwej porażki polskiego zespołu, komentatorowi TVP Jackowi Laskowskiemu nie brakowało sił, by szukać powodów do optymizmu.

Mateusz Domański
Zaskakujący komentarz Jacka Laskowskiego Twitter / TVP Sport/Jacek Laskowski / Zaskakujący komentarz Jacka Laskowskiego
Na pewno nie tak fani Lecha Poznań wyobrażali sobie wtorkowy mecz przeciwko Karabachowi Agdam. Choć zaczęło się fenomenalnie, bo od błyskawicznego gola Kolejorza, to później było już dużo gorzej.

Kolejne bramki padały łupem azerskiej drużyny. Ostatecznie Karabach triumfował 5:1, tym razem kończąc przygodę zespołu ze stolicy Wielkopolski z eliminacjami Ligi Mistrzów.

Po końcowym gwizdku widzowie TVP Sport mogli wpaść w konsternację.

- Lechici odpadają z rywalizacji o Ligę Mistrzów, ale jako urodzony optymista będę szukał tej szklanki do połowy pełnej i powiem: mamy aż cztery drużyny w kwalifikacjach Ligi Konferencji Europy - wypalił ze śmiechem Jacek Laskowski.

Tę wypowiedź komentatora opublikowano na twitterowym profilu TVP Sport, podkreślając, że cztery polskie drużyny w Lidze Konferencji Europy to rekord.