Bartłomiej Grzelak - specjalista od prestiżowych meczów

Legia Warszawa pokonała w piątek Lecha Poznań 2:0. Pierwszą bramkę dla drużyny ze stolicy zdobył Bartłomiej Grzelak. Trener Wojskowych, Jan Urban uważa, że Grzelak to specjalista od prestiżowych meczów.

Takim spotkaniem było niewątpliwie starcie Legii z Lechem. - Ta opinia oczywiście jest bardzo miła. Sam nie wiem, skąd to się bierze. Może to kwestia mobilizacji. Cieszę się, że potem udaje się to przełożyć na boisko - powiedział Grzelak dla Przeglądu Sportowego.

W najbliższą sobotę Legię czeka wyjazd do Białegostoku. Grzelak lubi grać na terenie Jagiellonii. - Często strzelałem tam bramki, nie tylko dla Legii, ale i dla Widzewa. Ostatnio nie grałem, ale poprzednio najpierw zdobyłem gola, a w ostatniej minucie wywalczyłem rzut karny wykorzystany przez Rogera. Wygraliśmy i teraz chcemy to powtórzyć. Przecież gramy o mistrzostwo kraju. I w końcu z moim udziałem - dodał Grzelak, który powrócił na boisko po 10-miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.