W samo południe. Lider podejmuje GKS

W 9. kolejce eWinner 2. Ligi meczem telewizyjnym będzie sobotnie starcie w Kołobrzegu. Stąd nietypowa godzina rozpoczęcia spotkania - 11:30.

Redakcja
Redakcja
piłkarze GKS-u Jastrzębie WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze GKS-u Jastrzębie
Lider zmagań Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z GKS Jastrzębie. Rywal ekipy kołobrzeskiej to aktualnie siódma drużyna w tabeli. Spadkowicz z I ligi zdobył do tej pory 12 punktów. Gra solidnie jak przystało na śląskie drużyny i potrafi odwrócić losy spotkania.

Do tej pory ekipa z Jastrzębia traciła bramki głównie w początkowych minutach spotkań.
GKS poza meczem z Radunią Stężyca (2:4) gra skutecznie w obronie, a w ofensywie zdobył 9 goli.

Czołowym strzelcem tej ekipy jest Daniel Stanclik. Ma na swoim koncie 4 trafienia i to niemal połowa wszystkich strzelonych goli dla GKS. Czy to wszystko wystarczy na rozpędzoną Kotwicę?

Kołobrzeżanie wygrali siedem z ośmiu meczów w tym sezonie i pozostają niepokonani. Gospodarze mają mocne atuty zarówno w obronie jak i w ataku bez względu na to, jaki skład wystawi trener Marcin Płuska. Szeroki skład jest silną stroną Kotwicy. Przy wsparciu swoich kibiców - Kołobrzeg liczy na przedłużenie serii.

Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 11:30. Transmisja live w TVP Sport.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!