Harry Maguire znów dał o sobie znać. Duża wpadka [WIDEO]

Choć wynik tego meczu nie miał wpływu na układ tabeli grupy 3., to Anglia i Niemcy stworzyły kapitalne widowisko (3:3). Worek z bramkami rozwiązał się przez fatalny błąd Harry'ego Maguire'a.

Mateusz Kozanecki
Wpadka Harry'ego Maguire'a Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Wpadka Harry'ego Maguire'a
W grupie 3. murowanymi kandydatami do spadku byli Węgrzy. Sensacyjnie jednak do końca walczyli o zwycięstwo, natomiast do Dywizji B relegowani zostali Anglicy.

W poniedziałek podopieczni Garetha Southgate'a zagrali na Wembley z Niemcami. Ten mecz nie miał żadnego wpływu na tabelę, obie strony nie zamierzały jednak odpuszczać w hitowym starciu.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a worek z bramkami rozwiązał się po zmianie stron.

Harry Maguire najpierw podał piłkę wprost pod nogi Jamala Musiali, aby po chwili sfaulować reprezentacji Niemiec. Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Ilkay Gundogan.

Co ciekawe, gracz Manchesteru United nie został ukarany kartką. W ciągu kolejnych 25 minut na Wembley padło jeszcze pięć goli, a samo spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3.

Dodajmy, że Harry Maguire regularnie popełnia błędy na boisku, wobec czego jest bohaterem memów i nagrań zamieszczanych w internecie. W poniedziałkowym meczu spędził na boisku pełnych 90 minut.