Zobacz gola Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zaliczył wyraziste wejście na boisko z ławki rezerwowych w wygranym 2:0 meczu Napoli z Empoli. Zobacz, jak reprezentant Polski ustalił wynik.

Piłka w bramce Empoli po strzale Piotra Zielińskiego Twitter / Eleven Sport / Piłka w bramce Empoli po strzale Piotra Zielińskiego
Piotr Zieliński był jednym z piłkarzy, którzy po wprowadzeniu z ławki rezerwowych na boisko poprawili grę SSC Napoli. Oba gole w zakończonym wynikiem 2:0 spotkaniu z Empoli FC padły już z reprezentantem Polski w akcji.

Zieliński oddał uderzenie do bramki w 88. minucie. Pomocnik Napoli wbiegł z drugiej linii w pole karne przeciwnika i bez chwili zastanowienia oddał uderzenie z powietrza na 2:0. Asystował Hirving Lozano, który również był w tym meczu zmiennikiem.

Tym samym Piotr Zieliński zaszkodził byłemu zespołowi, którego zawodnikiem był na zasadzie wypożyczenia z Udinese Calcio. Polak w barwach Empoli pracował na markę na włoskich boiskach i na transfer do Napoli.

Azzurri umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli Serie A. Niepokonana w tym sezonie we Włoszech drużyna na pewno spędzi przerwę mundialową na pozycji lidera.