Tak Juventus wyszedł na prowadzenie! Milik daleko poza akcją bramkową [WIDEO]

Po bardzo ładnej akcji i przede wszystkim współpracy Adriena Rabiota z Moise Keanem Juventus FC wyszedł na prowadzenie z Lazio Rzym. Niestety, kompletnie nie włączony w tę akcję był Arkadiusz Milik.

AB
Arkadiusz Milik daleko za akcją bramkową dla Juventusu Twitter / Arkadiusz Milik daleko za akcją bramkową dla Juventusu
Pierwsza bramka dla Juventusu FC w meczu z Lazio Rzym powinna być lekcją dla każdej drużyny, która chce uczyć się kontrataku. W środku boiska w dziecinny sposób piłkę stracił lider gości Sergej Milinković-Savić. Futbolówkę przejął Adrien Rabiot.

Francuz nie zwlekał i natychmiastowo zagrał do wychodzącego na pozycję Moise Keana. Ten przytomnie przepchnął się pomiędzy obrońcami i uderzeniem z pierwszej piłki przelobował Ivana Provedela. Takie gole można oglądać i oglądać.

Niestety, kompletnie w tę akcję nie był zaangażowany Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski przebywał w sektorze boiska, który był poza grą. Natomiast później już nie zdążył doskoczyć do akcji, aby móc się w jakikolwiek sposób to niej włączyć.

Ten gol to był tylko wstęp do tego, co działo się na boisku. W drugiej połowie Moise Kean podwyższył wynik meczu na 2:0. Natomiast w ostatnich minutach meczu za wszystko zrewanżował się Arkadiusz Milik, który ustalił wynik meczu na 3:0.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)