Nieustające problemy Bayernu. Kolejny kluczowy piłkarz kontuzjowany w Katarze

Mecz Maroko - Chorwacja na mistrzostwach świata w Katarze zakończył się wynikiem 0:0. Spotkanie przed czasem opuścił prawy obrońca Bayernu Monachium Noussair Mazraoui.

Rafał Sierhej
Noussair Mazraoui Getty Images / Na zdjęciu: Noussair Mazraoui
Bayern Monachium już przed pierwszym gwizdkiem mistrzostw świata w Katarze był pewny, że po przerwie nie wróci do gry w tym samym składzie. Na kilka miesięcy wypadł bowiem Sadio Mane.

Kolejne dni turnieju przynosiły jednak następne złe wieści. W taki sposób z gry do końca sezonu wypadł Lucas Hernandez. Francuski obrońca opuścił murawę na początku meczu grupowego z Australią.

Złe wieści przyszły także po meczu Maroka z Chorwacją. Na lewej obronie w afrykańskim zespole występował Noussair Mazraoui. Marokańczyk jednak nie dokończył spotkania i opuścił murawę w drugiej połowie.

Mazraoi upadł przy jednej z akcji pod bramką Chorwatów. Prawdopodobnie zakręciło mu się w głowie. Po chwili przerwy od gry znów powrócił na murawę. Niestety nie udało mu się jednak dokończyć spotkania i kilka minut później był już poza boiskiem.
Źródło: PAP/EPA/Abedin Taherkenareh Źródło: PAP/EPA/Abedin Taherkenareh
Według niemieckich mediów nie ma jeszcze jednoznacznej diagnozy w sprawie kontuzji Marokańczyka. Według Floriana Plettenberga obrońca uda się po meczu na szczegółowe badania rezonansem magnetycznym.

Maroko w swojej grupie na mundialu w Katarze ma jeszcze Belgię oraz Kanadę. Następne spotkanie afrykański zespół zagra przeciwko Belgom.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"