O tej reakcji mówi cały świat. Tak zachował się po golu [WIDEO]

Obrona Kamerunu zasnęła i Breel Embolo musiał to wykorzystać. Szwajcaria objęła prowadzenie w meczu z Kamerunem na MŚ 2022 w Katarze i w jej obozie zapanował szał radości. Sam zawodnik natomiast... Jego zachowanie trzeba po prostu zobaczyć.

Krzysztof Kaczmarczyk
gol i reakcja Breela Embolo Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: gol i reakcja Breela Embolo
- Shaqiri, Embolo, gol! Jest 1:0 dla Szwajcarii - tak Mateusz Borek skomentował akcję reprezentantów Szwajcarii, która dała im pierwszą bramkę na mistrzostwach świata 2022 i prowadzenie w meczu z Kamerunem.

W pierwszej połowie to ekipa z Afryki miała kilka szans na objęcie prowadzenia, ale niewykorzystane sytuacji ponownie się zemściły.

Na drugą połowę Kameruńczycy jakby nie wyszli. W akcji bramkowej Breel Embolo miał mnóstwo miejsca i czasu na wykończenie akcji.

W strefie, w której się znalazł, na pewno nie powinien mieć tyle swobody. Obrońcy rywali totalnie zawalili sprawę w te sytuacji. - Wszystko tutaj wyglądało dobrze jeśli chodzi o Szwajcarię i bardzo źle jeśli chodzi o Kamerun - przyznał Borek.

Co ciekawe Emboli po strzeleniu gola nie celebrował tego. Powód? 25-letni napastnik urodził się bowiem w Yaounde w... Kamerunie. Widać było po strzeleniu gola duże wzruszenie na jego twarzy.

Finalnie okazało się, że trafienie Emboli było jedynym w całym spotkaniu. Szwajcaria mogła się więc cieszyć z wygranej 1:0 i kompletem trzech punktów na otwarcie mundialu.

Brazylia ma jasny cel na MŚ. "Nic innego się nie liczy. Taka jest nasza kultura"

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy wygrana Szwajcarii z Kamerunem byłaby niespodzianką?