Jak to nie wpadło?! To powinien być gol dla Portugalii (WIDEO)

Portugalczycy dwoili się i troili, aby odwrócić losy ćwierćfinału mistrzostw świata z Marokiem (0:1). W doliczonym czasie gry uratować swój zespół mógł Pepe, ale fatalnie spudłował.

Mateusz Kozanecki
okazja Pepe do strzelenia bramki Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: okazja Pepe do strzelenia bramki
Reprezentacja Maroka sprawiła kolejną sensację na mundialu w Katarze. Tym razem zawodnicy z północnej Afryki odesłali do domu Portugalię.

W 42. minucie gola na wagę zwycięstwa strzelił Youssef En-Nesyri. Po zmianie stron Portugalczycy robili wszystko, aby odwrócić losy rywalizacji. Zaciekle atakowali, ale ich przeciwnicy potrafili skutecznie się obronić.

W siódmej minucie doliczonego czasu gry podopieczni selekcjonera Fernando Santosa mieli piłkę meczową. Po dośrodkowaniu kapitalną okazję miał Pepe.

Doświadczony Portugalczyk minimalnie przestrzelił. Kilkadziesiąt sekund później spotkanie dobiegło końca.

Swoją okazję do strzelenia bramki miał także Cristiano Ronaldo. 37-latek wszedł na boisko w 51. minucie, a na początku doliczonego czasu oddał strzał w światło bramki. Yassine Bounou pewnie interweniował.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. W środę Maroko zagra w półfinale mundialu ze zwycięzcą meczu Francja - Anglia.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy porażka Portugalii jest zaskoczeniem?