Marokańskie media po meczu o trzecie miejsce. Tylko jedno nazwisko

Reprezentacja Maroka przegrała 1:2 z Chorwacją w meczu o brązowy medal mistrzostw świata w Katarze. Marokańskie media wyróżniają przede wszystkim strzelca gola dla Maroko.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Maroka po wyrównanej walce przegrała 1:2 w meczu o brązowy medal przeciwko Chorwacji. Tym samym afrykański zespół zakończył mundial w Katarze "zaledwie" na czwartym miejscu.

Jedynego gola dla Maroka strzelił środkowy obrońca Achraf Dari. To właśnie on jest główną postacią wyróżnianą w marokańskich mediach po tym meczu. Próżno jednak szukać prawdziwych bohaterów.

"Obrońca Josko Gvardiol strzelił gola dla Chorwacji w siódmej minucie, a marokański środkowy defensor Ashraf Dari wyrównał w dziewiątej minucie" - czytamy na portalu Al-Alam, który generalnie nie poświęca temu spotkaniu zbyt wiele miejsca.

"Zespół Chorwatów otworzył wynik w siódmej minucie, następnie Ashraf Dari wyrównał rezultat meczu dla Marokańczyków dwie minuty później, po czym Chorwaci ponownie wyszli na prowadzenie, około 42. minuty" - to z kolei komentarz portalu Medi1News.com.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"