Z nieba do piekła. Co za błąd obrońcy Sevilli [WIDEO]

Sevilla przegrała kolejny ligowy mecz w tym sezonie. Zespół z Andaluzji uległ katalońskiej Gironie 2:1. Fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki popełnił Nianzou.

Rafał Sierhej
Sevilla FC znajduje się w katastrofalnej sytuacji, jeśli chodzi o rozgrywki hiszpańskiej La Liga. Zespół z Andaluzji od początku sezonu zawodzi. Nie pomogła zmiana szkoleniowca, nic nie dała także przerwa na mundial.

Sevilla, która w poprzednim sezonie przez dłuższy czas biła się o mistrzostwo Hiszpanii z Realem Madryt, w obecnym musi bronić się przed spadkiem. Po 16. rozegranych kolejkach zajmowała 17. miejsce z 15 punktami na koncie.

Mecz z Girona FC był szansą na odbicie się od dna. Przez długi czas wydawało się, że uda się z Katalonii wywieźć jakieś punkty. Wszystko zmieniło się w ostatnim kwadransie za sprawą sprowadzonego z Bayernu Monachium Tanguy'a Nianzou, który w pierwszej połowie strzelił jedynego gola dla Sevilli.

Młody francuski defensor postanowił, że zabawi się w Sergio Ramosa i wyprowadzi piłkę spod własnej bramki. Problem w tym, że na jego drodze niespodziewanie stał przeciwnik, który zabrał piłkę i pokonał Yassine Bounou.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"