Niepokojące obrazki. Lewandowski miał problem

Robert Lewandowski w końcówce pierwszej połowy finałowego meczu o Superpuchar Hiszpanii zdobył bramkę na 2:0 dla Barcelony. Po chwili telewizyjne kamery pokazały grymas na jego twarzy. Polak trzymał się za brzuch.

Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
W finale rozgrywanego w Rijadzie turnieju o Superpuchar Hiszpanii zmierzyły się Real Madryt i FC Barcelona. Pierwsze w tym roku El Clasico rozgrzało kibiców obu drużyn do czerwoności. Po pierwszej połowie w lepszych nastrojach byli fani drużyny ze stolicy Katalonii. Barca prowadziła 2:0.

Świetnie grał Robert Lewandowski. Polski napastnik zaliczył asystę przy golu Gaviego na 1:0, a w ostatnich sekundach pierwszej części gry sam trafił do siatki rywali. Polak z najbliższej odległości pokonał bramkarza Realu, Thibaut Courtois.

Po krótkiej radości kamery pokazały Lewandowskiego, który rozmawiał z arbitrem. Po chwili kibice zobaczyli niepokojący obrazek. Polak z grymasem na twarzy złapał się za brzuch i okolice żeber. Sytuację można zobaczyć w ostatnich 10 sekundach poniższego nagrania.

Po kwadransie wszyscy odetchnęli z ulgą. Okazało się, że kapitanowi reprezentacji Polski nic poważnego się nie stało i był w stanie bez problemów kontynuować grę w drugiej połowie.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)