Cisza w szatni Barcy. Nagle wszedł on i zaczęło się świętowanie

FC Barcelona po wygranej nad Realem Madryt (3:1) sięgnęła po Superpuchar Hiszpanii. W mediach społecznościowych klub opublikował nagranie, w którym pokazano, jak piłkarze w szatni fetowali sukces.

Łukasz Witczyk
radość w szatni piłkarzy FC Barcelony Twitter / FC Barcelona / Na zdjęciu: radość w szatni piłkarzy FC Barcelony
To był świetny mecz w wykonaniu FC Barcelony. Już po pierwszej połowie Blaugrana prowadziła 2:0, po golach Gaviego i Roberta Lewandowskiego. Obaj piłkarze zaliczyli także po asyście. Po przerwie Barca podwyższyła jeszcze prowadzenie za sprawą Pedriego. Real Madryt zdołał odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem Karima Benzemy.

Było to pierwsze trofeum wywalczone przez Barcę w erze trenera Xaviego. Również Lewandowski sięgnął po swój premierowy tytuł w nowym klubie. Po fenomenalnym meczu przeciwko Królewskim, w ekipie FC Barcelony długo panowała radość.

Po dekoracji feta przeniosła się do szatni Barcy. Tam trwała doskonała zabawa, a nagranie z niej pojawiło się w mediach społecznościowych. Na twitterowym kanale katalońskiego klubu widać było, jak zabawę rozkręca Sergio Busquets. Były też śpiewy i tańce piłkarzy.

Na nagraniu widać też Lewandowskiego, który także bawił się z kolegami z drużyny. Wszystko można zobaczyć w poniższym poście. Polak był jednym z najlepszych zawodników Barcy w finałowym meczu o Superpucharu Hiszpanii.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii?