Ruszyli do ataku i nagle stało się to. Kuriozalne zdarzenie [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Twitter/Emirates FA Cup / Podczas meczu Wolverhampton - Liverpool nagle zgasło światło

Do zupełnie niecodziennej sytuacji doszło w trakcie pojedynku Wolverhampton - Liverpool (0:1) w ramach Pucharu Anglii. W pewnym momencie mecz został przerwany.

Już na początku spotkania gospodarze rzucili się do ataku. Adama Traore znalazł się na prawym skrzydle, gdzie dryblował, próbując znaleźć miejsce do dośrodkowania.

Piłki wrzucić w pole karne jednak nie zdążył. Ku zaskoczeniu zawodnika Wolverhampton Wanderers, nagle zgasło światło! Tym zdarzeniem totalnie zdziwieni byli też kibice, o czym świadczy ich reakcja, którą można usłyszeć podczas oglądania poniższego wideo.

Stadionowe reflektory przestały działać i świeciły się tylko bandy reklamowe. Na szczęście ten problem nie utrzymywał się zbyt długo. Po krótkiej przerwie zawodnicy mogli wrócić do rywalizacji.

Okazuje się, że to był pechowy wieczór. W ciemności pogrążony został nie tylko stadion, ale i całe Wolverhampton - nastąpiła przerwa w dostawie prądu.

"Daily Mail" podaje, że w trakcie spotkania Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC pojawił się też problem z systemem VAR. Zaczął on poprawnie funkcjonować dopiero w 16. minucie meczu.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty