"Przegrali na Majorce tytuł?". Hiszpańskie media nie mają litości dla Realu

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / CATI CLADERA / Na zdjęciu: Nacho Fernandez
PAP/EPA / CATI CLADERA / Na zdjęciu: Nacho Fernandez

Real Madryt niespodziewanie przegrał z Mallorką (0:1) w meczu 20. kolejki LaLiga. Zobacz reakcję mediów na wpadkę Królewskich.

W tym artykule dowiesz się o:

Wpadka Realu

Piłkarze Realu Madryt na tarczy wracają z Balearów. Podopieczni Carlo Ancelottiego po słabym meczu przegrali w LaLiga z Mallorką (0:1, więcej TUTAJ) i jeśli FC Barcelona pokona Sevillę (niedziela godz. 21:00), to Królewscy będą tracić już osiem punktów do lidera rozgrywek.

Na kolejnych slajdach prezentujemy pierwsze komentarze hiszpańskich mediów na porażkę Realu na Visit Mallorca Estadi w Palma de Mallorca.

Zobacz: Real Madryt kapituluje? Kolejna sensacja w La Liga! Kolejny mecz przed Barceloną. Wiadomo, co z występem Lewandowskiego

marca.com
marca.com

"Marca"

"Mallorca wyeliminowała Madryt z LaLiga" - pisze jeden z największych hiszpańskich dzienników.

Zdaniem ekspertów, gol samobójczy Nacho w pierwszej połowie spotkania ułatwił realizację planu gospodarzom, którzy kontrolowali Królewskich do ostatniej minuty tego pojedynku.

mundodeportivo.com

"Mundo Deportivo"

"Real Madryt przegrał na Majorce tytuł LaLiga?" - pyta gazeta.

Dziennikarze podkreślają, że samobójczy gol Nacho, ale także niewykorzystany rzut karny przez Marco Asensio, skreśliły szanse Realu na punkty w starciu z dobrze prezentującą się Mallorką.

sport.es
sport.es

"Sport"

"Złota szansa Barcy"

"Potknięcie Realu Madryt sprawia, że ​​wieczorny pojedynek Blaugrany z Sevillą jest arcyważny. Drużyna Xaviego będzie miała znakomitą okazję do znacznego powiększenia dystansu w lidze do Realu (do 8 pkt. - przyp. red.), który poniósł spektakularne fiasko na Majorce" - czytamy.

as.com
as.com

"AS"

"Madryt odpuszcza ligę" - komentuje dziennik.

"Nieustępliwość Mallorki 'pożarła' Real Madryt, który do tej pory zazwyczaj wychodził zwycięsko z trudnych sytuacji w meczach. Tytuł La Liga zaczyna uciekać Królewskim" - podsumowuje madrycki "AS".

Źródło artykułu: WP SportoweFakty