Awantura w hicie Ligi Europy. Oto co zrobił Lewandowski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Viaplay / Na zdjęciu: Nerwowa sytuacja w meczu Manchester United - Barcelona

Po brutalnym faulu w meczu Manchester United - FC Barcelona zrobiło się gorąco. Do obrony kolegi ruszył Robert Lewandowski, a niemal wybuchła bójka między piłkarzami obu drużyn. Całą sytuację możesz zobaczyć poniżej.

W czwartek w Lidze Europy oglądaliśmy prawdziwy hit. Manchester United podejmował FC Barcelonę. W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, więc wszystko sprowadzało się do rewanżu.

W nim na prowadzenie szybciej wyszła FC Barcelona. Dla Dumy Katalonii jako pierwszy strzelił Robert Lewandowski, który w 18. minucie wykorzystał rzut karny, przez co to drużyna z Hiszpanii była bliżej awansu.

Na odpowiedź Czerwonych Diabłów trzeba było czekać do drugiej połowy. W 47. minucie do wyrównania doprowadził Fred. Walka nabierała rumieńców.

Nerwowa atmosfera udzieliła się również piłkarzom. Sprawcą całego zamieszania był Bruno Fernandes. FC Barcelona miała szansę na kontrę, ale jego kolega, by temu zapobiec, popełnił faul na Frenkie de Jongu. Bruno jednak zdecydował się jeszcze kopnąć piłkę, która z pełną mocą trafiła w brzuch Holendra.

Wywołało to oburzenie, a bronić swojego kolegi ruszył jako pierwszy Robert Lewandowski. Zrobiło się gorąco i niemal doszło do bójki.

- Nieładne zachowanie Bruno, ale w razie czego będzie się tłumaczył, że to będzie piłka sytuacyjna i chciał przerwać akcję. Podbiegł do de Jonga i go przeprosił. Żółtej kartki jednak nie uniknie - powiedzieli komentatorzy Viaplay. Całą sytuację można zobaczyć poniżej.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty