W III lidze odrobiono zaległości. Jedna z tabel przed weryfikacją

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Druga drużyna Lecha nie ma powodów do radości
Materiały prasowe / / Druga drużyna Lecha nie ma powodów do radości

Już w kolejny weekend do gry wrócą drużyny rywalizujące w III lidze. W sobotę odrobiono zaległości w grupie II. W Grudziądzu zanotowano remis 1:1. Wkrótce nastąpi weryfikacja tabeli grupy IV.

Kończy się przerwa w rozgrywkach III ligi. W sobotę odrobiono jesienne zaległości w grupie II. 2. w lidze Olimpia podejmowała 3. Gedanię Gdańsk.

Obydwa zespoły przed potyczką miały zgromadzonych po 36 punktów. Lider Pogoń II Szczecin miał w dorobku dwa więcej.

Gole w potyczce padały po przerwie. Wynik gry otworzyli goście, którzy gola zdobyli za sprawą Bartosza Zalewskiego. Wyrównał dwanaście minut później Szymon Stanisławski.

Po remisie obydwa zespoły do lidera tracą już tylko punkt.

Tabela grupy II:

X Drużyna Mecze Punkty Bramki
1.Pogoń II Szczecin173828:9
2.Olimpia Grudziądz173744:13
3.Gedania Gdańsk173739:24
4.Polonia Środa Wlkp.173242:29

W tygodniu, jeszcze bez rozgrywanych meczów, zadzieje się w grupie IV. Z rozgrywek oficjalnie wycofa się lider ŁKS Łagów. Należy dodać, że wyniki tej drużyny nie zostaną zweryfikowane. Wiosną przeciwnicy ŁKS-u otrzymają punkty walkowerem, a drużyna zostanie przesunięta na ostatnie miejsce w lidze. Na 1. znajdzie się Avia Świdnik.