Trener Wisły Kraków ocenił mecz w Katowicach. Udało się zrealizować dwa cele

Wisła Kraków w rundzie wiosennej jest nie do zatrzymania. Po sobotniej wygranej w Katowicach nad GKS-em 3:1 potyczkę ocenił opiekun Białej Gwiazdy, Radosław Sobolewski.

Michał Piegza
Boris Moltenis WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Boris Moltenis
Piłkarze Wisły Kraków jak na razie powtarzają wyniki z pierwszej części sezonu. Po remisie z Sandecją Biała Gwiazda ograła czterech kolejnych rywali. W sobotę 3:1 pokonała w Katowicach GKS.

Na pomeczowej konferencji zadowolenia z pewnej wygranej nie ukrywał szkoleniowiec gości, Radosław Sobolewski.
- Przyjechaliśmy rozegrać dobre spotkanie. Celem była wygrana. Wszystko udało się zrealizować. Zagraliśmy dojrzałą piłkę. Momentami wyglądało to bardzo dobrze. Zrobiliśmy kolejny krok, kolejny przed nami - stwierdził.

W dużo gorszym nastroju był trener GKS-u. Katowiczanie po raz kolejny przegrali i drużynie z Bukowej ucieka pierwsza szóstka. - Początek 2. połowy nam nie wyszedł. W 1. zespół starał się realizować założenia. Po przerwie miałem nadzieję, że to my możemy objąć prowadzenie. Przespaliśmy początek 2. części i o to mamy pretensje do zespołu. Później zmieniliśmy ustawienie, może to jest kierunek na kolejne mecze - podsumował Rafał Górak.