Oszukał go jak dziecko. Wielki błąd bramkarza PSG [WIDEO]

Gianluigi Donnarumma nie powinien puszczać takich bramek. Gwiazdor Paris Saint-Germain w zaskakujący sposób dał się oszukać piłkarzowi Nantes.

Robert Czykiel
gol Ludovica Blasa Instagram / Na zdjęciu: gol Ludovica Blasa
Ogromnych emocji dostarczył mecz francuskiej Ligue 1 pomiędzy Paris Saint-Germain i FC Nantes. Paryżanie po siedemnastu minutach prowadzili 2:0 i spodziewali się łatwego zwycięstwa. Goście jednak jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu 2:2.

Najpierw kontaktowego gola strzelił Ludovic Blas. To było niecodzienne trafienie, które bardzo rzadko zdarza się w futbolu na najwyższym poziomie.

Francuski pomocnik z boku pola karnego ruszył w kierunku końcowej linii. Następnie z ostrego kąta wstrzelił piłkę i... wyszedł mu z tego świetny strzał. Donnarumma nie spodziewał się takiego rozwiązania i po chwili wyciągał piłkę z siatki.

Nie wiadomo, czy Blas wykazał się sprytem i z premedytacją uderzał, czy może nie wyszło mu dośrodkowanie. Fakt jest jednak taki, że włoski bramkarz PSG powinien to obronić.

Koledzy jednak ostatecznie uratowali Donnarummę. Paryski gigant w drugiej połowie strzelił dwa gole i wygrał z Nantes 4:2.