Gorąco przed meczem Barcelony. Tak "przywitano" Lewandowskiego i jego kolegów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Robert Lewandowski wychodzący z tunelu (Twitter)
Twitter / / Robert Lewandowski wychodzący z tunelu (Twitter)

FC Barcelona nie będzie miała łatwego życia niedzielnego wieczoru na Estadio San Mames. Już podczas rozgrzewki zawodnicy Dumy Katalonii zostali wygwizdani przez kibiców Athletic Bilbao.

FC Barcelona cały czas utrzymuje przewagę nad Realem Madryt, który w sobotę (11 marca) wygrał swoje spotkanie z Espanyolem Barcelona (3:1). W niedzielę drużynę Xaviego czekało jednak bardzo trudne zadanie, bowiem mecz przeciwko Athleticowi Bilbao.

Do drużyny Blaugrany wrócił m.in. Robert Lewandowski, który na starcie podobnie jak reszta zespołu został wygwizdany przez kibiców obecnych na Estadio San Mames. Nagranie w mediach społecznościowych opublikował kataloński klub.

"Jedziemy" - napisała FC Barcelona w swoim poście na Twitterze.

Pierwsza połowa poszła po myśli Dumy Katalonii, która tuż przed przerwą za sprawą gola Raphinhi wyszła na prowadzenie. W przypadku zwycięstwa w niedzielę zespół Roberta Lewandowskiego powróci do dziewięciopunktowej przewagi nad Realem Madryt.

Do końca sezonu 2022/2023 Primera Division pozostało jednak jeszcze trzynaście kolejek. Królewscy mogą zmniejszyć stratę do rywala w tabeli, bo już za tydzień odbędzie się El Clasico.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty