Wyjątkowy mecz pod względem transmisji. Tam zobaczysz kolejne spotkanie "Lewego"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Getty Images / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Z dużym trudem FC Barcelona pokonała Athletic Bilbao 1:0. Drużyna Roberta Lewandowskiego jest już myślami przy hitowym starciu z Realem Madryt.

Athletic Bilbao postawił twarde warunki FC Barcelonie na własnym obiekcie. W końcówce pierwszej połowy Raphinha zapewnił jednobramkowe prowadzenie przyjezdnym, ale do ostatniego gwizdka ważyły się losy niedzielnego spotkania. Lider Primera Division zdołał wygrać 1:0.

Niestety, nie był to najlepszy występ w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Doświadczony napastnik wrócił na murawę po przerwie spowodowanej kontuzją i był wyraźnie sfrustrowany po kolejnych niewykorzystanych sytuacjach bramkowych.

Kapitan reprezentacji Polski niebawem będzie mógł zrehabilitować się po nieudanym występie. W ramach 26. kolejki Primera Division FC Barcelona powalczy o ligowe punkty z Realem Madryt. Będzie to bezpośrednia konfrontacja najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa Hiszpanii.

El Clasico zostanie rozegrane w niedzielę (19 marca) o godz. 21:00 na Camp Nou. Co istotne, mecz czołowych drużyn ligi hiszpańskiej będzie transmitowany na antenach zarówno Canal+ Sport, jak i Eleven Sports 1. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi relację tekstową z tego wydarzenia.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty