Fatalny debiut. Santos pobił niechlubny rekord

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Fernando Santos
PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: Fernando Santos

Biało-Czerwoni fatalnie rozpoczęli eliminacje do Euro 2024. Polska przegrała z Czechami 1:3. To był także fatalny debiut Fernando Santosa, który pobił niechlubny rekord.

Ten mecz to był istny koszmar. Reprezentacja Polski jechała do Pragi po zwycięstwo w arcyważnym meczu w eliminacjach do Euro 2024. Jednak realia okazały się brutalne.

Czechom wystarczyły dwie minuty, by całkowicie zdemolować polską defensywę. Prowadzili już 2:0. Później gospodarze dominowali przez niemal całe spotkanie i ostatecznie wygrali 3:1.

To było także debiutanckie spotkanie dla Fernando Santosa w roli selekcjonera naszej kadry. Z pewnością nie będzie wspominał go miło.

Wprawdzie nad trenerami kadry krąży klątwa debiutów, jednakże tak złego występu nikt się nie spodziewał. Portugalczyk jest autorem niechlubnego rekordu w wykonaniu reprezentacji Polski.

Mianowicie, jest on selekcjonerem, który najszybciej stracił dwa gole w swojej kadencji. Potrzebował do tego zaledwie niecałych trzech minut.

Już w poniedziałek Biało-Czerwoni będą mieli okazję do rehabilitacji. Polacy na Stadionie Narodowym zmierzą się z Albanią.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty