To powinna być bramka! Lewandowski zaprzepaścił szansę [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: okazja Lewandowskiego
Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: okazja Lewandowskiego

Robert Lewandowski powinien zakończyć mecz z Realem Betis z dubletem na koncie. Polski snajper nie popisał się pod bramką rywali.

W tym artykule dowiesz się o:

Wydaje się, że Robert Lewandowski wraca na właściwą ścieżkę. Polak miał problemy ze skutecznością w minionych tygodniach, ale pokazał klasę w pierwszej połowie rywalizacji z Realem Betis. Zawodnik FC Barcelony od 19 lutego czekał na gola na Camp Nou.

W 36. minucie kapitan reprezentacji Polski otrzymał dobre podanie od Julesa Kounde, wygospodarował sobie trochę miejsca w polu karnym i uderzył w kierunku dalszego słupka, pokonując w ten sposób bramkarza rywali.

Lewandowski ponownie miał wyborną sytuację bramkową na początku drugiej połowy. Pedri w 56. minucie wypatrzył wbiegającego w pole karne Lewandowskiego, który po chwili stanął oko w oko Ruim Silvą. Strzelenie gola było tylko formalnością, lecz piłka po uderzeniu kadrowicza odbiła się od prawego słupka.

Snajper zmarnował stuprocentową okazję, gdy drużyna ze stolicy Katalonii prowadziła 3:0 przed własną publicznością. Niemniej jednak Lewandowski pozostaje najpoważniejszym kandydatem do zdobycia korony króla strzelców Primera Division, mając w dorobku 19 trafień.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Lewandowski mógł zrobić więcej w 56. minucie meczu z Realem Betis?