Kuriozalny gol! Koszmarny mecz bramkarza w PKO Ekstraklasie (WIDEO)

Adrian Lis będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o poniedziałkowym meczu z Radomiakiem Radom. Bramkarz Warty Poznań dwukrotnie nie popisał się przy bramkach rywali, co kosztowało jego zespół punkty.

Mateusz Byczkowski
Błąd Adriana Lisa Twitter / Błąd Adriana Lisa
Radomiak Radom przed poniedziałkowym starciem miał trzy punkty przewagi nad strefą spadkową PKO Ekstraklasy. Zwycięstwo nad Wartą Poznań w Grodzisku Wielkopolskim wyjaśniłoby jakiekolwiek wątpliwości, co do utrzymania.

Tak też się stało. Drużynie Dawida Szulczka nie pomagał... Adrian Lis. W pierwszej połowie golkiper nie zatrzymał strzału Luisa Machado z bardzo ostrego kąta. Tym sposobem goście wyszli na prowadzenie, które podwyższyli kilka minut później.

Tym razem znów w roli głównej kibice zobaczyli Lisa. Bramkarz Warty Poznań wyszedł daleko z bramki i nie trafił w piłkę. Z jego koszmarnego błędu skorzystał Lisandro Semedo. Zawodnik Radomiaka Radom musiał tylko dopełnić formalności.

- Najprostszy gol w karierze Semedo - słyszeliśmy od jednego z komentatorów Canal Plus Sport.

Ostatecznie Radomiak Radom wygrał poniedziałkowe spotkanie 2:1. Już w drugiej połowie kontaktową bramkę dla Warty Poznań zdobył Stefan Savić (więcej przeczytasz TUTAJ).