Krótko i na temat. Tak Anna Lewandowska zareagowała na gola męża

Anna Lewandowska nie mogła przejść obojętnie obok gola autorstwa jej męża. Za pośrednictwem Instagrama krótko zareagowała na trafienie Roberta w meczu Mołdawia - Polska.

MD
Anna Lewandowska zareagowała na bramkę męża PAP/EPA / Instagram/Anna Lewandowska / Anna Lewandowska zareagowała na bramkę męża
Reprezentacja Polski bardzo dobrze weszła w mecz eliminacji Euro 2024 z Mołdawią. Już w 12. minucie Biało-Czerwoni prowadzili 1:0. Wówczas na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Milik, po podaniu od Roberta Lewandowskiego.

34. minuta przyniosła drugiego gola. Wówczas asystował Milik, a trafienie na swoim koncie zapisał "Lewy". Była to 1500. bramka w historii reprezentacji Polski.

Obok trafienia Lewandowskiego obojętnie nie przeszła jego małżonka. Zareagowała za pośrednictwem Instagrama.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie telewizora i dodała krótki opis. Oznaczyła profil męża i pokusiła się o dwie emotikony. Jedna to symbol gola, a druga - oklasków.

Na pewno Lewandowska była bardzo dumna, gdy Robert podwyższył prowadzenie reprezentacji Polski podczas meczu w Kiszyniowie!

Źródło: Instagram/Anna Lewandowska Źródło: Instagram/Anna Lewandowska