Świetny występ Kownackiego w Niemczech. Gol i asysta Polaka [WIDEO]

Dawid Kownacki notuje udany okres przygotowawczy. Polak w kolejnym meczu towarzyskim Werderu Brema ponownie wpisał się na listę strzelców.

Szymon Michalski
bramka Dawida Kownackiego YouTube / Werder Brema / Na zdjęciu: bramka Dawida Kownackiego
Przed kilkoma dniami Werder Brema rozegrał mecz towarzyski z drużyną SV Drochtersen/Assel (2:1). W spotkaniu tym z dobrej strony pokazał się Dawid Kownacki, który zdobył bramkę (więcej o tym przeczytasz TUTAJ).

W niedzielę Werder ponownie sprawdził się, tym razem na tle VfB Oldenburg. Cegiełkę do zwycięstwa swojej drużyny (3:1) dołożył Dawid Kownacki. Polski napastnik wszedł na boisko w drugiej połowie i w 62. minucie meczu wpisał się na listę strzelców.

Ponadto dwie minuty później piłkarze Werderu mogli cieszyć się z kolejnej bramki, a Kownacki także z asysty. Nie dziwi zatem fakt, że nowy nabytek niemieckiego klubu zbiera pochlebne opinie.

Na wideo poniżej możesz zobaczyć zapis z całego meczu Werderu Brema z VfB Oldenburg (gol Kownackiego 1:40:00).

Przypomnijmy, że Dawid Kownacki latem przeszedł z drugoligowej Fortuny Duesseldorf do Werderu Brema. Nieoficjalny debiut w nowym klubie zaliczył w zeszłotygodniowym sparingu. Tym samym Polak w dwóch meczach zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.