Potężna kontrowersja na koniec. Piłkarze Barcelony nie mogli uwierzyć [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Kontrowersja w meczu La Liga Getafe - FC Barcelona
Twitter / Eleven Sports / Kontrowersja w meczu La Liga Getafe - FC Barcelona

Końcówka meczu Getafe z Barceloną dostarczyła emocji, ale także kontrowersji. Sędzia długo wahał się, czy podyktować Dumie Katalonii rzut karny.

W tym artykule dowiesz się o:

Dramaturgii całej sytuacji dodawał fakt, że wszystko działo się już po 100. minucie meczu. Przy stanie 0:0 w polu karnym kopnięty został Ronald Araujo. Arbiter spotkania długo analizował to zdarzenie.

Ostatecznie po kilku minutach sędzia odgwizdał zagranie ręką Gaviego, co było jednoznaczne z tym, że FC Barcelona nie otrzyma rzutu karnego.

Z taką decyzją arbitra nie do końca zgadzali się komentatorzy Eleven Sports. "Nie jestem przekonany co do ręki Gaviego" - powiedział jeden z nich.

W poniższym materiale wideo zobaczysz całą sytuację.

Dodajmy, że całe spotkanie zakończyło się remisem 0:0. Co prawda nie było goli, jednak nie zabrakło kartek. Tych sędzia w całym meczu pokazał aż trzy czerwone "kartoniki" (relację ze spotkania przeczytasz TUTAJ).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty