Hiszpańskie media zgodne. Wiadomo, co z występem "Lewego"

Przed ostatnim spotkaniem z Celtą Vigo (3:2) "Mundo Deportivo" spekulowało, że Robert Lewandowski może znaleźć się na ławce. Tym razem hiszpańskie media nie mają wątpliwości co do występu Polaka przeciwko RCD Mallorca.

Mateusz Kozanecki
Robert Lewandowski PAP/EPA / EPA/Toni Albir / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Trwa świetna seria Roberta Lewandowskiego. Napastnik zdobywał bramki w pięciu ostatnich meczach. Imponujący występ zanotował podczas sobotniego starcia z Celtą Vigo.

Katalończycy przegrywali 0:2. "Lewy" strzelił w 81. i 85. minucie, a później wynik spotkania ustalił Joao Cancelo.

Podopieczni Xaviego nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek. Po zaledwie trzech dniach czeka ich wyjazdowe spotkanie z RCD Mallorca.

Hiszpańscy dziennikarze zaprezentowali przewidywane składy na ten mecz. Wszyscy są zgodni co do jednego - Robert Lewandowski wyjdzie na boisko już od pierwszej minuty.

Towarzyszyć mu mają Joao Felix oraz Raphinha. Z kolei "Marca" twierdzi, że na prawym skrzydle znajdzie się zaledwie 16-letni Lamine Yamal.

"Należy spodziewać się, że Xavi będzie kontynuował swoją politykę rotacji składem. Araujo i Raphinha mogą powrócić do zestawienia. Możliwe, że po raz pierwszy w wyjściowym składzie znajdzie się Inigo Martinez" - przekazał portal sport.es.

Mecz RCD Mallorca - FC Barcelona odbędzie się we wtorek, 26 września o godz. 21:30. Transmisję przeprowadzi stacja Eleven Sports 1, dostępna w pakiecie Pilot WP (w odpowiednim pakiecie). Tekstową relację LIVE znaleźć można na WP SportoweFakty.

Fatalna sytuacja reprezentanta Polski. "Depolonizacja"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Robert Lewandowski strzeli bramkę w tym meczu?