Ależ przymierzył. Tak Barcelona doprowadziła do wyrównania [WIDEO]

Na krótko przed końcem pierwszej połowy meczu z RCD Mallorcą FC Barcelona doprowadziła do wyrównania (1:1). Zobacz, jak do tego doszło.

Szymon Michalski
Gol na 1:1 Twitter / ELEVEN SPORTS PL / Gol na 1:1
Piłkarze FC Barcelony źle rozpoczęli czwartkowe spotkanie z RCD Mallorcą. W 8. minucie meczu Marc-Andre ter Stegen popełnił fatalny błąd, który zakończył się golem dla gospodarzy.

Przyjezdni próbowali rzucić się do ataku, lecz długo bili głową w mur. Aż do 41. minuty spotkania.

Wtedy w pole karne rywali próbował przedostać się Joao Cancelo, lecz piłkę wybili mu obrońcy. Akcja FC Barcelony na tym się jednak nie skończyła

Futbolówka trafiła do Raphinhi, który dobrze odnalazł się w sytuacji i mierzonym strzałem przy słupku trafił do bramki.

Goście za długo z remisu nie nacieszyli się. W doliczonym czasie gry RDC Marllorca ponownie wyszła na prowadzenie.