Reprezentant Polski był wściekły. Nie podał ręki trenerowi

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Ahmad Mora/DeFodi Images / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
Getty Images / Ahmad Mora/DeFodi Images / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek ponownie znalazł się w wyjściowym składzie Basaksehir. Jeszcze w pierwszej połowie wyjazdowego meczu z Fenerbahce został jednak zmieniony przez trenera. Polak długo nie mógł pogodzić się z jego decyzją.

Podczas letniego okienka transferowego Krzysztof Piątek przeniósł się z włoskiego US Salernitana 1919 do tureckiego Istanbul Basaksehir. Od samego początku znalazł się w wyjściowym składzie. Nie udało mu się jednak strzelić żadnej bramki, a jego zespół przegrał 4 z 5 meczów.

Dorobku nie udało mu się powiększyć także w czwartek. Basaksehir mierzył się na wyjeździe z wyżej notowanym Fenerbahce Stambuł.

Już po 20. minutach gospodarze prowadzili 3:0. Trener gości Cagdas Atan nie zamierzał czekać i już w 31. minucie dokonał dwóch zmian.

Zdjął z boiska Dimitriosa Pelkasa oraz Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski był wyraźnie zdenerwowany tą decyzją.

Kamery telewizyjne zarejestrowały moment, w którym 28-latek opuszczał plac gry. Widać było, że jest wściekły. Najpierw mówił coś do siebie.

Następnie nie podał ręki swojemu trenerowi i nie usiadł na ławce rezerwowych. Momentalnie skierował się do szatni, co odnotowały tureckie media.

Fenerbahce ostatecznie zwyciężyło 4:0, a dwa gole zdobył Sebastian Szymański. Dzięki temu zespół ze Stambułu prowadzi w rozgrywkach z kompletem punktów. Basaksehir Piątka pozostał w strefie spadkowej.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty