Simeone oszalał po tym strzale. Griezmann zachował się fantastycznie [WIDEO]

Antoine Griezmann sprawił, że Diego Simeone wpadł w szał radości. Napastnik Atletico Madryt popisał się piękną bramką w meczu Ligi Mistrzów z Feyenoordem Rotterdam.

Rafał Szymański
gol Griezmanna Twitter / Polsat Sport / Na zdjęciu: gol Griezmanna
Na początku środowego Holendrzy zaskoczyli faworytów i Mario Hermoso w kuriozalnych okolicznościach strzelił gola samobójczego. Do wyrównania bardzo szybko doprowadził jednak Alvaro Morata.

W pierwszej połowie Atletico Madryt dwukrotnie musiało gonić wynik. W 34. minucie na listę strzelców po stronie Feyenoord Rotterdam wpisał się także David Hancko, ale podopieczni Diego Simeone nie dawali za wygraną.

Tuż przed zejściem piłkarzy do szatni kapitalnie w polu karnym zachował się Antoine Griezmann. Francuz był obrócony tyłem do bramki, kapitalnie się zachował i strzałem przewrotką znalazł drogę do siatki. - Z tego zamieszania wyciągnął maxa i jest 2:2 - skomentował Tomasz Lach na antenie Polsatu Sport Premium 1.

Trener Simone jak zwykle był aktywny przy linii bocznej. Gdy Griezmann wpakował piłkę do siatki, doświadczony szkoleniowiec zareagował w bardzo ekspresyjny sposób. Był to kolejny popis gwiazdy Atletico w tym sezonie.

Madrytczycy po kwadransie przerwy nie zamierzali spocząć na laurach. Atletico objęło prowadzenie 3:2 za sprawą Alvaro Moraty.