Polska - Mołdawia. Gdzie oglądać? Transmisja, stream online, relacja live

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Piotr Zieliński.
PAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Piotr Zieliński.

Polska zmierzy się z Mołdawią w przedostatnim meczu eliminacji Euro 2024. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[h2]

Polska - Mołdawia. Transmisja TV[/h2]

W czwartek Polska odniosła zwycięstwo nad Wyspami Owcze (2:0), podczas gdy Albania zdołała pokonać Czechy. Taki obrót wydarzeń stawia Biało-Czerwonych w korzystnej sytuacji do awansu na mistrzostwa Europy 2024.

By ten scenariusz się spełnił, zawodnicy pod wodzą Michała Probierza w najbliższą niedzielę muszą zdobyć trzy punkty w starciu z Mołdawią. To ten sam rywal, z którym Polska nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe 2:3, prowadząc już 2:0.

Początek rywalizacji zaplanowany został na godz. 20:45. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVP Sport, TVP 2 Polsat Sport Premium 1.

Polska - Mołdawia w internecie. Stream online, relacja live

Mecz Polska - Mołdawia zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl, na Pilot WP, a także na platformie Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Polska - Mołdawia: 15.10.2023 (niedziela), godz. 20:45. Transmisja TV: TVP Sport, TVP 2, Polsat Sport Premium 1. Stream online: sport.tvp.pl, Pilot WP, Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty