Świat będzie podziwiał. Majstersztyk w Lidze Mistrzów

Mauro Icardi zachował zimną krew i zdobył świetną bramkę po strzale z rzutu karnego dla Galatasaray Stambuł. Bramkarz Bayernu Monachium mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem. Zobacz!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mauro Icardi zdobywa bramkę w meczu Ligi Mistrzów Galatasaray Stambuł - Bayern Monachium Twitter / Polsat Sport / Mauro Icardi zdobywa bramkę w meczu Ligi Mistrzów Galatasaray Stambuł - Bayern Monachium
Piłkarze Bayernu Monachium wciąż nie stracili punktu w grupowej fazie Ligi Mistrzów. Mistrzowie Niemiec pokonali na wyjeździe Galatasaray Stambuł 3:1. Ozdobą meczu była jednak bramka dla gospodarzy.

W 30. minucie turecki zespół wywalczył rzut karny, który na wyrównujące trafienie zamienił Mauro Icardi. Argentyńczyk miał nerwy ze stali. Tuż przed strzałem praktycznie się zatrzymał i w stylu Antonina Panenki posłał piłkę w sam środek bramki.

W momencie uderzenia bramkarz Sven Ulreich był już praktycznie przy swoim prawym słupku, przez co mógł tylko odprowadzić strzał wzrokiem. Zobacz całą sytuację tutaj:

Pod wrażeniem gola byli nie tylko miejscowi kibice, ale i komentatorzy Polsatu Sport Premium 1. "Ależ zabawił się tutaj Mauro Icardi" - powiedział po trafieniu Marcin Kaczmarek.

Ostatecznie okazało się, że był to jedyny stracony gol przez Bayern we wtorkowy wieczór. Po przerwie do siatki trafiali już tylko jego koledzy z drużyny - Harry Kane i Jamal Musiala, dzięki czemu Bayern pewnie przewodzi w grupie A Ligi Mistrzów (więcej o meczu przeczytasz TUTAJ).

Gol Kane'a na 2:1: Gol Musiali na 3:1:
Czy Galatasaray wyjdzie z grupy Ligi Mistrzów?