Zmiennik Lewandowskiego szaleje. Otworzył wynik, a to nie wszystko [WIDEO]

FC Barcelona po trzecią wygraną w Lidze Mistrzów ruszyła bez Roberta Lewandowskiego. Spotkanie z Szachtarem Donieck ułożyło się jednak doskonale dla Katalończyków, a karty rozdawał zmiennik Polaka, Ferran Torres.

Krzysztof Kaczmarczyk
Asysta Ferrana Torresa Twitter / oficjalny profil Polsatu Sport / Asysta Ferrana Torresa
Brak Roberta Lewandowskiego to zawsze problem, jeżeli chodzi o ofensywę dla Xaviego, trenera "Dumy Katalonii".

W pojedynku z Szachtarem Donieck kolejny raz w ataku postawił na Ferrana Torresa i w środowy wieczór ten wywiązuje się znakomicie ze swojej roli.

Najpierw - w 28. minucie - 23-latek otworzył wynik spotkania. Znalazł się w odpowiednim miejscu po tym, jak Fermin Lopez uderzył w słupek. Popisał się skuteczną dobitką.

Minęło osiem minut, a fani na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie zobaczyli kapitalną akcję.

Mistrzowie Hiszpanii dwoma podaniami rozmontowali całą drużynę Szachtara. Tym razem Torres znakomicie odegrał do Lopeza, a ten kapitalnie huknął z linii pola karnego. Piłka poleciała w okienko, odbiła się od słupka i wpadła do bramki!

"Barca" w tym momencie prowadziła już 2:0, a wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie. Tekstową relację z meczu "na żywo" znajdziesz na WP SportoweFakty (-->> TUTAJ).

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów?