Kabaret podczas transmisji na żywo. Tylko spójrz, co stało się z jego spodniami [WIDEO]

Znany piłkarz w studiu podczas meczu Ligi Mistrzów wykonał cieszynkę w stylu Kyliana Mbappe. Po chwili jednak zdał sobie sprawę, że zaliczył ogromną wpadkę.

Robert Czykiel
wpadka Micaha Richardsa Twitter / Na zdjęciu: wpadka Micaha Richardsa
Micah Richards był gościem w brytyjskiej telewizji CBS Sports podczas środowego wieczoru z Ligą Mistrzów. Były zawodnik Manchesteru City w przerwie meczu wpadł na szalony pomysł. Wyszła jednak z tego komiczna wpadka, która podbija internet.

Słynny angielski piłkarz postanowił skopiować Kyliana Mbappe. Francuz strzelił gola w pierwszej połowie meczu Paris Saint-Germain - AC Milan (3:0) i jak zawsze wykonał swoją charakterystyczną cieszynkę. Richards zrobił to samo.

- Czy twoje spodnie się nie uszkodziły? - zapytała prowadząca studio Kate Abdo.

Dziennikarka przeczuła, co się stało. 35-latek po chwili zorientował się, że pękły mu spodnie. Zawstydzony uciekł na kanapę, a wszyscy wybuchli śmiechem, którego nie umieli powstrzymać przez dłuższy czas.

Richards miał szczęście, że to było w przerwie meczu. Kilka chwil później ruszył blok reklamowy, a po nim wznowiono transmisję ze stadionu. Były reprezentant Anglii miał zatem czas, aby zmienić uszkodzony element garderoby.