Niesie się po sieci. Zobacz, jak Lewandowski zareagował na pudło kolegi

FC Barcelona pokonała Szachtar Donieck 2:1, ale zespół Roberta Lewandowskiego mógł zwyciężyć wyżej, tak się jednak nie udało. Polak śledził mecz z trybun, ale był bardzo zaangażowany tym, co się działo na boisku.

Dominika Pawlik
Ronald Araujo Getty Images / Pedro Salado / Na zdjęciu: Ronald Araujo
W środowym meczu Ligi Mistrzów faworytem była FC Barcelona i widać było to od początku spotkania. Katalończycy szybko znaleźli się pod bramką Szachtara Donieck.

W 28. minucie z woleja przymierzy Ferran Torres i strzałem pokonał bramkarza gości. Ten miał sporo pracy, ale spisywał się dobrze, przez co FC Barcelona nie mogła czuć się spokojna.

Fermin Lopez podwyższył prowadzenie osiem minut później i jego zespół prowadził już 2:0. Wydawało się, że na tym się nie skończy, ale w drugiej połowie dość niespodziewanie Marc-Andre ter Stegen został pokonany przez Heorija Sudakowa. Do końca spotkania bramek już nie było.

Meczowe wydarzenia czujnie śledził Robert Lewandowski, a na trybunie towarzyszył mu m.in. Frankie de Jong. Przyłapano reakcję Polaka na pudło Ronalda Araujo. Piłkarz mocno przymierzył, ale nie trafił do bramki.

Widać było, że choć Lewandowskiego na boisku nie było, był zaangażowany w to, co się działo. Na razie nie ma się o co martwić, bo z kompletem punktów zespół Xaviego jest zdecydowanym liderem grupy H.

Grzmią po upublicznieniu nagrań przez Legię. "Jak kryminalista"
Mourinho poprosił dziennikarzy o przysługę. "Zgubiłem jego numer"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)