PKO BP Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Transmisja TV, stream online, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Marcin Flis
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Marcin Flis

Przed nami spotkanie ŁKS-u Łódź z Górnikiem Zabrze w 13. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30. Gdzie można je obejrzeć w TV i internecie? Podpowiadamy.

W tym artykule dowiesz się o:

PKO BP Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

ŁKS Łódź bardzo potrzebuje punktów w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Zespół z Łodzi aktualnie zamyka tabelę rozgrywek, mając tylko siedem punktów w 12 spotkaniach. Spośród pięciu ostatnich spotkań ŁKS aż cztery z nich przegrał, a tylko jedno zremisował.

Teraz spróbują poprawić swój dorobek w rywalizacji z Górnikiem Zabrze. Górnik z bilansem trzech zwycięstw, czterech remisów i pięciu porażek zajmuje 13. lokatę. W poprzedniej kolejce Zabrzanie niespodziewanie pokonali Raków Częstochow (2:1).

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:30. Transmisja dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra.

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze w internecie. Stream online, relacja live

Mecz ŁKS Łódź - Górnik Zabrze zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: 27.10.2023 (piątek), godz. 20:30. Transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K Ultra. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty