Strzelił gola z połowy boiska. Niebywałe, co zrobił Harry Kane [WIDEO]

Bayern Monachium rozbił SV Darmstadt 98 8:0 w 9. kolejce Bundesligi. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Harry Kane, którego drugi gol był wręcz spektakularny, ponieważ popisał się uderzeniem z własnej połowy.

Jakub Fordon
uderzenie Harry'ego Kane'a YouTube / Bundesliga / Na zdjęciu: uderzenie Harry'ego Kane'a
Ponad rok temu Robert Lewandowski opuścił Bayern Monachium i przeniósł się do FC Barcelony. Od tego czasu mistrz Niemiec nie znalazł zastępstwa na poziomie napastnika reprezentacji Polski. Zmieniło się to w letnim okienku transferowym.

Monachijczycy dopięli swego i ściągnęli Harry'ego Kane'a z Tottenhamu Hotspur. Angielski snajper szybko odnalazł się w nowym klubie. Na ten moment rozegrał 13 spotkań, w których zdobył 14 bramek i zanotował 7 asyst.

W 9. kolejce Bayern rozbił SV Darmstadt 98 aż 8:0. Spotkanie to było popisem zarówno mistrza Niemiec, który wszystkie bramki zdobył w drugiej połowie, ale także Kane'a. Ten popisał się hat-trickiem.

Anglik najbardziej zachwycił swoim drugim golem. Wszystko za sprawą trafienia z połowy boiska. Kane po otrzymaniu piłki zauważył, że mocno wysunięty jest bramkarz gości. Z tego powodu zdecydował się oddać strzał z własnej części, który wylądował w bramce.

Była to spektakularna bramka nowego nabytku Bayernu. Ten skompletował hat-tricka w 88. minucie, ustalając wynik spotkania. Monachijczycy są obecnie liderem Bundesligi, ale jeżeli w tej kolejce swój mecz wygra Bayer 04 Leverkusen, to on wyprzedzi mistrza kraju.