Piotrowski jak lis pola karnego. Znowu trafił [WIDEO]

Tuż przed zgrupowaniem kadry Jakub Piotrowski błysnął formą strzelecką. Polak przyczynił się do zwycięstwa 4:0 Ludogorca Razgrad nad Etyrem Wielkie Tyrnowo.

Rafał Szymański
gol Piotrowskiego YouTube / PFC Ludogorets 1945 / Na zdjęciu: gol Piotrowskiego
Mecz właściwie został rozstrzygnięty w pierwszych 45 minutach. Po kilkudziesięciu sekundach gry worek z bramkami rozwiązał Kwadwo Duah. Bramkarz gospodarzy skapitulował po raz drugi za sprawą Todorwa Nedelewa.

W 37. minucie kolejny raz w defensywie Etyru wkradło się zamieszanie. Anton Nedjałkow dostrzegł wbiegającego w pole karne Jakub Piotrowski, który uprzedził rywali i oddał strzał. Piłka przeleciała obok interweniującego bramkarza.

Jeszcze przed zmianą stron Bernard Tekpetey z łatwością minął golkipera i również znalazł drogę do siatki. W ostatecznym rozrachunku Ludogorec zdeklasował Etyr w starciu wyjazdowym 4:0.

Piotrowski zagrał w pełnym wymiarze czasowym i w 74. minucie obejrzał żółtą kartkę. Defensywny pomocnik zdobył swoją czwartą bramkę w tym sezonie ligi bułgarskiej, co jest dobrym prognostykiem przed meczami reprezentacji Polski. 26-latek w poniedziałek powinien stawić się na zgrupowaniu kadry.

Etyr Wielkie Tyrnowo - Ludogorec Razgrad 0:4 (0:4)
0:1 - Kwadwo Duah 3'
0:2 - Todor Nedelew 32'
0:3 - Jakub Piotrowski 37'
0:4 - Bernard Tekpetey 41'

Gol Piotrowskiego (od 1:30):