Wyskok jak u koszykarza NBA. Piękna bramka Lewandowskiego

Robert Lewandowski przerwał czas oczekiwania na gola w reprezentacji Polski. Kapitan zespołu narodowego główkował do bramki Łotwy.

Robert Lewandowski przy golu na 2:0 w meczu Polska - Łotwa Twitter / TVP Sport / Robert Lewandowski przy golu na 2:0 w meczu Polska - Łotwa
Przeciwnikiem reprezentacji Polski w ostatnim meczu w 2023 roku jest Łotwa. Konfrontacja jest towarzyska i rozpoczęła przygotowania do barażów po nieudanym występie Biało-Czerwonych w grupie eliminacji Euro 2024.

Polska rozpoczęła mocnym uderzeniem obie połowy meczu. W pierwszej z nich zdobyła gola na 1:0 strzałem Przemysława Frankowskiego. Z kolei po przerwie nie trzeba było długo czekać na trafienie Roberta Lewandowskiego.

Kapitan zespołu narodowego główkował na 2:0 po wypieszczonym dośrodkowaniu Nicoli Zalewskiego. Asystent poprzedził dogranie wymanewrowaniem zagubionego defensora.

Robert Lewandowski wyszedł w powietrze o piętro wyżej niż bierni przeciwnicy i główkował tak precyzyjnie, że bramkarz został w blokach i nawet nie symulował interwencji.