Piękny zwód Antoine'a Griezmanna. Ośmieszył rywali w derbach [WIDEO]

Piłkarze ofensywni nie oszczędzają broniących w półfinale Pucharu Króla. Już pierwsza połowa w starciu Realu i Atletico Madryt zakończyła się remisem 2:2. Najbardziej efektownego gola strzelił Antoine Griezmann.

Antoine Griezmann w meczu Atletico Madryt z Realem Madryt Twitter / Eleven Sports / Antoine Griezmann w meczu Atletico Madryt z Realem Madryt
Była 37. minuta, w której Antoine Griezmann opanował piłkę na połowie Realu Madryt i sprytnie przełożył ją sobie ku zaskoczeniu dwóch zawodników Królewskich. Piękny zwód pozwolił zdobyć przestrzeń przed polem karnym przeciwnika, co niebawem zakończyło się płaskim uderzeniem zza szesnastki na 2:2. Bramkarz nie poradził sobie z kopnięciem Francuza.

Antoine Griezmann popisał się rajdem i strzelił 10. gola w historii swoich spotkań z Realem Madryt. Odpowiedział na dwie bramki zdobyte przez Królewskich w drugim kwadransie półfinału Superpucharu Hiszpanii.

Energiczna pierwsza połowa derbów Madrytu zakończyła się remisem 2:2. Wcześniej bramkarza Królewskich pokonał Mario Hermoso, a do siatki Atletico strzelali Antonio Ruediger i Ferland Mendy.